JESTEŚMY SPECJALISTAMI W DZIEDZINIE LOKALIZACJI WYCIEKU Z INSTALACJI DOMOWYCH

lokalizacja wycieku
pomiary-zawilgocenia-mieszkania

POSIADAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE I SPECJALISTYCZNE URZĄDZENIA DO LOKALIZACJI WYCIEKÓW – DZIAŁAMY NA RYNKU OD 13 LAT…

Nasza oferta obejmuje kompleksową usługę lokalizacji wycieku wody z instalacji znajdujących w podłogach, ścianach i gruncie zarówno pod budynkiem jak i na sieciach wodociągu czy innej instalacji.

Na jakich instalacjach działamy i gdzie szukamy wycieku?

-INSTALACJE ZEWNĘTRZNE-

Jako nieliczni jesteśmy w stanie pomóc w znalezieniu wycieku na sieciach wodociągowych używając do tego celu sprawdzonych metod poszukiwawczych

Nieszczelne sieci gazowe wykrywamy w różnego rodzaju  zakładach i instytucji w różnych województwach Polski. W cel dokładnego namierzenia nieszczelności wykorzystujemy tylko i wyłącznie bezpieczne metody .

Działania lokalizacyjne na ciepłociągach wykonujemy w całej Polsce, niezależnie od wielkości wycieku . Wspieramy się sprawdzonymi metodami i profesjonalnym sprzętem.

Zajmujemy się wykrywaniem wycieku na sieciach kanalizacyjnych, jesteśmy w stanie zdiagnozować problemy związane z rozszczelnioną kanalizacją oraz jej bezinwazyjną naprawą Jesteśmy tam, gdzie pojawia się nieszczelność sieci kanalizacyjnej.

-INSTALACJE WEWNĘTRZNE-

Wykrywanie przecieków
wody w instalacjach

Specjalizujemy się w lokalizacji nieszczelności w instalacjach wodociągowych i przeciwpożarowych. Znajdujemy miejsca wszelkich przecieków. Stosujemy tylko nowoczesne technologie wykrywania nieszczelności. Dysponujemy wszystkimi możliwymi metodami badawczym, jakie oferuje współczesny rozwój techniki.

Lokalizacja przecieków
w instalacji grzewczej

Wykrywamy nieszczelności na instalacjach ogrzewania centralnego, także podłogowego. Dodatkowo wykrywamy wycieki glikolu na wymiennikach ciepła wchodzących w skład instalacji grzewczych. Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników pozwala naszym klientom zminimalizować straty. 

Wykrywamy nieszczelności, które występują na instalacji gazowej w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Wykorzystując najnowocześniejsze metody możemy działać szybko i skutecznie. Wykrywamy i naprawiamy wycieki gazu z instalacji. Działamy w sposób bezpieczny dla otoczenia. Jesteśmy doświadczonym zespołem.

Wykonujemy profesjonalne usługi inspekcji oraz diagnostyki kanalizacji. Wykrywamy oraz naprawiamy wszelkie nieszczelności w instalacji rur kanalizacyjnych. Korzystamy wyłącznie ze sprzętu renomowanych producentów i najnowocześniejszych technologii.

JAKIE METODY WYKORZYSTUJEMY W DIAGNOSTYCE WYCIEKOWEJ?

profesjonalne usługi wykrywania wycieku z instalacji

Lokalizacja wycieku, lokalizacja przecieku -
działamy w całej Polsce

Jeśli potrzebują Państwo niezawodnych fachowców, którzy zlokalizują nieszczelność i ją naprawią, zapraszamy do kontaktu.