Wykonujemy naprawy hydrauliczne instalacji wodno-kanalizacyjnych w mieszkaniach i domach

usługi - hydrauliczne - łódź
usuwanie-awarii-hydraulicznych-lodz

Lokalizujemy i naprawiamy uszkodzone instalacje sanitarne i grzewcze w podłogach i ścianach wewnątrz i na zewnątrz budynków

Naprawiamy cieknące instalacje
wodne, grzewcze i kanalizacyjne

Wychodząc na przeciw naszym klientom wprowadziliśmy usługi naprawy awarii hydraulicznych, czyli naprawiamy wycieki z rur gdy ulegną rozszczelnieniu i zalewają budynek.

Naprawa hydrauliczna potrafi być bardzo kłopotliwa, gdyż dostępność do przewodów wiąże się najczęściej z długim i kosztownym remontem.
Na szczęście obecnie dostępne są nowoczesne technologie, które pozwalają uniknąć prac ziemnych i skuwania całej posadzki czy bruzdowania ścian w celu demontażu i wymianie instalacji wodnej na nową.  Nasza firma wykorzystuje innowacyjną metodę polegającą na precyzyjnym ustaleniu miejsca nieszczelnej rury a następnie rozkucie i naprawę we wskazanym miejscu.

uslugi-hydrauliczne-lodz
naprawa-cieknących-rur-lodz

Wykonujemy naprawy hydrauliczne nieszczelnych rur.

Po wcześniejszej lokalizacji rozkuwamy wskazane miejsce , otwieramy przestrzeń pomiędzy rurą w warstwą otaczającą w celu potwierdzenia skuteczności prac diagnostycznych oraz przygotowujemy instalację do naprawy hydraulicznej. Nie musicie Państwo szukać innej firmy hydraulicznej do naprawy nieszczelnej instalacji po wycieku wody. Zajmiemy się uszkodzoną instalacją, nasi hydraulicy dokonają naprawy, i ponownie sprawdzą szczelność instalacji! Wykonujemy przy tym całą dokumentację dla ubezpieczyciela.

 

Świat Instalacji - usługi hydrauliczne

Świat Instalacji to firma zajmująca się praktycznymi rozwiązaniami w dziedzinie obsługi technicznej instalacji sanitarnych i grzewczych. Specjalizujemy się w lokalizacji wycieków na instalacjach wodnych kanalizacyjnych i wodociągowych.wykonujemy naprawy hydrauliczne uszkodzonych instalacji wewnątrz i na zewnątrz budynków. Usuwamy skutki zalania obiektów poprzez osuszanie budynków. Na rynku polskim jesteśmy od 2007 r. i od tego czasu poszerzamy swoje usługi o nowe działy branży instalacyjnej.

 

 

hydraulik-lodz-uslugi

Zalety korzystania z usług hydraulicznych w naszej firmie

  • Naprawa uszkodzonej rury
  • Brak zbędnych i kosztownych robót budowlanych, wykopów, kucia
  • Szybki czas naprawy po wykryciu uszkodzonej rury
  • Przygotujemy dokumentacje do ubezpieczyciela w celu zwrotu kosztów za awarię hydrauliczną

Usługi hydrauliczne - usuwanie i naprawa nieszczelnych rur

Nasza firma zajmuje się diagnostyką instalacji hydraulicznych. Na filmie poniżej mogą Państwo zapoznać się z technikami, którymi posługujemy się w realizacji codziennych zleceń. Pracujemy na terenie całej Polski.

Usługi hydrauliczne - metody i techniki uzupełniające

Próby szczelności instalacji kanalizacyjnych wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami. wystawiamy dokumentację z badania szczelności przewodów kanalizacyjnych.

Ocena stanu technicznego kanalizacji

Ocenę stanu technicznego przewodów odpływowych wykonujemy w dużym zakresie średnic.  Nasze urządzenia są przystosowane do sprawdzania kanalizacji w zakresie od 30 do 400 mm.

czyszczenie kanalizacji

Czyszczenie kanalizacji wykonujemy urządzeniami mechanicznymi o zróżnicowanych przewodach  czyszczących. Siłę spirali i akcesoria czyszczące dobieramy do stanu zanieczyszczonej kanalizacji.

Usługi hydrauliczne

Aby mieć pewność właściwie wykonanych prac hydraulicznych, należy zlecić takie prace doświadczonym i zawodowo związanym z instalacjami sanitarnymi osobom. Takimi osobami jesteśmy my – Świat Instalacji – zapraszamy do kontaktu.