• Telefon kontaktowy: 509 66 02 15

  Osuszanie Podposadzkowe Warstw Izolacji

  Osuszanie Podposadzkowe Warstw Izolacji 1000 500 Lokalizacja Wycieków Wodnych - Świat Instalacji

  Osuszanie Warstw Izolacji Posadzki

  W dobie rozwoju technologii  nasza firma proponuje  osuszanie podposadzkowe  (osuszaniem warstw izolacyjnych). W czasie awarii, zalania woda bardzo często dostaje się pod wylewkę i warstwa izolacyjna (styropian, płyty, keramzyt, wełna mineralna) traci swoje właściwości fizyczne głównie izolacyjne.  Dzięki najnowszym urządzeniom m.in. Trotec możemy z łatwością usunąć wodę z pod posadzki oraz osuszyć warstwy izolacyjne posadzki.  Zasada maszyny polega na podciśnieniowym, nadciśnieniowym systemie ssącym.  Poprzez dylatację lub otwory techniczne powietrze jest wtłaczane bądź wyciągane z warstwy izolacji, a jego obrót powoduje schnięcie zalanych powierzchni.

  Oczywiście po różnego Rozwijają się w niej grzyby oraz pleśń, które niosą za sobą poważne niebezpieczeństwa dla naszego zdrowia. W dalszej kolejności wilgoć „podciągnie” w górę ściany co będzie powodować pogłębienie szkody i dodatkowe koszty.

   

  Przygotujemy kompletną dokumentację dla firm ubezpieczeniowych, dzięki czemu będą Państwo mogli uzyskać należyte pieniądze.