O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się detekcją wycieków

Witamy na naszej stronie przeciek24.com– firmy Świat Instalacji. Działania dotyczące wykrywania i lokalizacji  trudnych do znalezienia wycieków realizujemy na terenie całej Polski. 

Zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą naszych usług i współpracy.

Jak działamy?

Nasza współpraca z Państwem rozpoczyna się od nawiązania kontaktu w formie telefonicznej lub mailowej, bądź osobiście w naszym biurze w Łodzi. W ramach uzgodnień wspólnie ustalamy datę i godzinę wizyty naszego zespołu w celu, przeprowadzenia diagnostyki instalacji. Omawiamy także inne istotne kwestie, potrzebne do wykonania przez naszych techników prawidłowych pomiarów, takie jak rodzaj instalacji, z czego jest wykonana, trasę ułożenia czy warunki w jakich była eksploatowana . Dodatkowo nasi pracownicy zawsze służą radą w kwestii rozwiązania problemu.

Sumienność, uczciwość, pełne zaangażowanie w powierzone nam zadanie, to wartości którymi  kierujemy się, wykonując nasze doświadczenie i umiejętności podczas wykonywanej pracy. Zależy nam na tym aby finalnie klient z którym podejmujemy współpracę był zadowolony z efektów końcowych.W połączeniu z doświadczeniem i wysoką jakością usług jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom terminową i więcej niż zadowalającą współpracę.

Specjalizujemy się w lokalizacji wycieków w instalacjach sanitarnych oraz grzewczych. Znajdujemy miejsca przecieków w instalacjach: wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania. Lokalizujemy przecieki w domach, firmach, zakładach przemysłowych, na dachach, garażach, tarasach czy w piwnicach. Wykrywamy źródła nieprzyjemnego zapachu z rur. Zajmujemy się wykrywaniem przecieków w instalacjach przeciwpożarowych, sieciach wodociągowych oraz sieciach kanalizacyjnych.

Wysokiej półki urządzenia

Pracujemy na sprzęcie wiodących światowych producentów.

Gwarancja

Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na naprawę oraz od 24 do 60 miesięcy gwarancji w przypadku nowych instalacji.

Ubezpieczenie OC

Posiadamy polisę ubezpieczeniową od prowadzonej działalności.

Lokalizacja przecieków wody, gazu, nieczystości i glikolu -
działamy w całej Polsce

Jeśli potrzebują Państwo niezawodnych fachowców, którzy zlokalizują nieszczelność i ją naprawią, zapraszamy do kontaktu.