Współpraca z firmami instalacyjnymi

Pomagamy firmą wykonawczym i instalatorom w zlokalizowaniu i usunięciu szkody związanych z nieszczelnymi instalacjami u klientów. Działamy w oparciu o polisy ubezpieczeniowe firmy.

przeglądy techniczne instalacji domowych

MASZ WYCIEK U KLIENTA ALE NIE WIESZ GDZIE I JAK SOBIE PORADZIĆ ?

Czasami zdarzają  się sytuacje kiedy dzwoni do was klient z pretensjami że zalewa sąsiada z instalacji która jest jeszcze na gwarancji. Najczęściej fakt ten wychodzi wtedy, kiedy mieszkanie czy dom jest w pełni wykończony i nigdzie nie widać miejsca z którego woda wypływa. Nikt nie chce rozkuwać całego mieszkania aby namierzyć nieszczelność dlatego wyspecjalizowaliśmy się w detekcji miejsc nieszczelności, która pozwala na bezinwazyjne określenie miejsca które uległo uszkodzeniu.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – zapoznamy Was z ofertą naszych usług, doradzimy i wytłumaczymy wszelkie niuanse.

Jak zlokalizować wyciek wody w domu? - Świat Instalacji - przeciek24

W jaki sposób działamy?

Lokalizujemy wycieki w domach naszych klientów

Lokalizujemy miejsce nieszczelności

Jako firma Świat Instalacji zajmujemy się wykrywaniem wycieków wodnych w budynkach różnego typu: 

  • biurowcach,
  • budynkach przemysłowych,
  • budynkach mieszkalnych,
  • budynkach użyteczności publicznej.

 

Skontaktuj się z nami – jeśli przeciek już się pojawił i należy działać szybko. Świat Instalacji dysponuje fachową kadrą i specjalistycznym sprzętem do wykrywania nawet najtrudniej położonych miejsc przecieku np. w garażu podziemnym.  

Osuszamy bydynki po awariach instalacji

Działając na rynku od wielu lat, w odróżnieniu od innych firm, nasze zespoły przygotowane są nieść pomoc w razie potrzeby np. odpompowania wody z piwnicy która przedostała się na skutek ulewy, czy też wstawienia urządzeń osuszających i zastosowania odpowiedniej techniki pozbycia się wilgoci na skutek pękniętej rury. Codziennie spotykamy się  z różnego rodzaju szkodami powstałymi w wyniku zalań i podtopień. Nasze zaplecze sprzętowe to ponad 200 urządzeń osuszających i setki innych sprzętów które są nieodzowne podczas osuszania. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie w krótkim czasie przystąpić do większości działań. Dokładamy wszelkich starań, aby usunąć szkody jak najszybciej i jak najlepiej.

Osuszamy budynki po zalaniach

Bezgotówkowa forma rozliczenia usługi dla twojego klienta ! Usługa którą pokryje ubezpieczyciel.

Bezgotówkowa forma rozliczenia usługi wykrywania wycieków oraz osuszania jest u nas możliwa! Sprawdź tylko czy  POSIADASZ UBEZPIECZENIE, zadzwoń do nas i dowiedz się jak wygląda procedura bezgotówkowego rozliczenia lokalizacji wycieku. Doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania. Rozliczamy bezgotówkowo na terenie całego kraju.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Rozpoczęcie współpracy z naszą firmą ma charakter niezobowiązujący. Działając z nami zyskujesz uznanie swojego klienta, który na pewno wróci i doceni zaangażowanie w zdarzenie do jakiego doszło, bo przecież każdemu może przydarzyć się jakiś błąd. 

W kontakcie bezpośrednim postaramy się przedstawić badanie diagnostyczne, które pozwoli  rozwiązać problem przy niskim nakładzie kosztów.  

Skontaktuj się z nami – Świat Instalacji dysponuje fachową kadrą i specjalistycznym sprzętem w zakresie usuwania szkód.

Współpraca z firmami instalatorskimi, wykończeniowymi

Jeśli potrzebują Państwo niezawodnych fachowców, którzy zlokalizują nieszczelność i ją naprawią, zapraszamy do kontaktu.