Zadymianie kanalizacji sanitarnej– lokalizacja przyłączy

  •  

Osuszamy firmy, zakłady, fabryki, biura i urzędy w całej Polsce

Osuszamy domy i mieszkania, piwnice i garaże na terenie Łodzi i okolic

Częstym problem w budynkach jednorodzinnych są niewielkie i trudne do wykrycia nieszczelności instalacji kanalizacyjnych. Następstwem takiej awarii najczęściej jest wydostawanie się nieprzyjemnych zapachów do pomieszczeń. Dzięki zadymiarce kanałowej szybko i skutecznie można wykryć takie miejsca.

Wykorzystujemy profesjonalny generator kanałowy. Z urządzenia generowany jest gęsty dym, który wtłaczamy w rury kanalizacyjne pod małym ciśnieniem. Dym ten jest całkowicie bezwonny i bezpieczny dla otoczenia. medium szybko rozchodzi się po całej  instalacji kanalizacyjnej wydostając się przy tym na zewnątrz przez wszelkie nieszczelności, studnie rewizyjne, czyszczaki, kratki itp.

  • Zadymiarka kanałowa wypełnia dymem rury, szachty różnego rodzaju kanały pozwalając zlokalizować miejsca nieszczelności, wycieki czy nieprawidłowe połączenia. Dzięki zadymiarce mamy pełną kontrolę rurociągów i drenaży.
  • Zasada działania zadymiarki polega na wtłoczeniu w sprawdzany kanał odpowiedniej ilości dymu w nieograniczonym zakresie długości , a nietoksyczny płyn z którego wytwarza się czynnik  jest  całkowicie bezpieczna.
  • Najczęściej stosujemy urządzenie do lokalizacji nielegalnych przyłączy, sprawdzenia drożności, czy namierzeniu  podłączonych odbiorników.

Gdzie jeszcze zadymiarka pomoże

Za pomocą urządzenia wykonujemy testy urządzeń przeciwpożarowych konieczne do prawidłowego działania systemu zabezpieczającego. Sprawdzamy szczelność instalacji wentylacyjnych, rekuperacji czy kanałów spalinowych.

Zadymianie rur kanalizacyjnych doskonale sprawdza się w przypadku wykrywania nieszczelności kanalizacji w budynkach.

Zadymiarka w praktyce !

zadymianie sieci kanalizacji w celu:

  • sprawdzenia jej szczelności;
  • likwidacji nielegalnych przyłączy;
  • ujawniania nielegalnego podłączenia wód opadowych i drenażowych;
  • ujawnienia miejsc jej połączenia z kanalizacja deszczową.