Wykrywanie przecieków w garażu podziemnym

Wykrywanie przecieków
w garażu podziemnym
– cały kraj

Przeciek w garażu podziemnym

Garaże podziemne jak sama nazwa wskazuje zlokalizowane są pod ziemią. Tym samym ściany tych części budynku narażone są na wilgoć, która przenika z gruntu. Częstym zjawiskiem w obszarze garaży podziemnych są przecieki wody. Spowodowane to może być np. błędami w sztuce podczas budowy, złym zaizolowaniem przeciwwodnym lub uszkodzeniem konstrukcji. 

Przeciek ściany garażu podziemnego może mieć poważne skutki. Jednym z nich jest uszkodzenie konstrukcji budynku, co jest bardzo niebezpieczne podczas jego użytkowania. Aby tego uniknąć po zauważeniu przecieku należy niezwłocznie zgłosić się do specjalistów, którzy przeciek wykryją i pomogą w  uszczelnieniu jego miejsca. Takimi specjalistami są fachowcy ze Świata Instalacji.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – zapoznamy Was z ofertą naszych usług, doradzimy i wytłumaczymy wszelkie niuanse.

Wykrywanie przecieków w garażu podziemnym

Jako firma Świat Instalacji zajmujemy się wykrywaniem przecieków w garażu podziemnym w budynkach różnego typu: 

  • biurowcach,
  • budynkach przemysłowych,
  • budynkach mieszkalnych,
  • budynkach użyteczności publicznej.

Skontaktuj się z nami – jeśli przeciek już się pojawił, należy działać szybko. Świat Instalacji dysponuje fachową kadrą i specjalistycznym sprzętem do wykrywania nawet najtrudniej położonych miejsc przecieku garażu podziemnego.  

Lokalizacja przecieków w garażu podziemnym - cena

Wycena usługi zlokalizowania miejsca przecieku dachu oraz zabezpieczenia go, czyli wykonania odpowiedniego uszczelnienia jak najmniej inwazyjną metodą jest każdorazowo kalkulowana zależnie od zakresu wykonywanych prac oraz rodzaju zastosowanego sprzętu pomiarowego i detekcyjnego. Zapraszamy do kontaktu z nami – odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy i doradzimy. 

metoda - próżniowa

Wykrywanie przecieków w garażu podziemnym

Jeśli potrzebują Państwo niezawodnych fachowców, którzy zlokalizują nieszczelność i ją naprawią, zapraszamy do kontaktu.