Współpraca z Brokerami i Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

Podejmiemy współpracę z brokerami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Nasze wieloletnie doświadczenie w likwidacji szkód wodnych to zadowolenie klientów i szybka pomoc w razie nagłej potrzeby!

Pomoc w likwidacji szkód

Mamy duże doświadczenie w likwidacji szkód związanych z zalaniami i awariami instalacji hydraulicznych. Na rynku działamy od ponad 13 lat. Nasze zespoły to ludzie którzy znają się na swojej pracy i uparcie dążą do jak najszybszego i najmniej inwazyjnego usunięcia usterki i przywrócenia budynku do stanu z przed wystąpienia szkody.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – zapoznamy Was z ofertą naszych usług, doradzimy i wytłumaczymy wszelkie niuanse.

W jakim obszarze działamy?

Lokalizacja przyczyna zalania

Jako firma Świat Instalacji zajmujemy się wykrywaniem wycieków wodnych w budynkach różnego typu: 

  • biurowcach,
  • budynkach przemysłowych,
  • budynkach mieszkalnych,
  • budynkach użyteczności publicznej.

Skontaktuj się z nami – jeśli przeciek już się pojawił i należy działać szybko. Świat Instalacji dysponuje fachową kadrą i specjalistycznym sprzętem do wykrywania nawet najtrudniej położonych miejsc przecieku np. w garażu podziemnym.  

Osuszanie budynków po szkodzie

Działając na rynku od wielu lat, w odróżnieniu od innych firm, nasze zespoły przygotowane są nieść pomoc w razie potrzeby np. odpompowania wody z piwnicy która przedostała się na skutek ulewy, czy też wstawienia urządzeń osuszających i zastosowania odpowiedniej techniki pozbycia się wilgoci na skutek pękniętej rury. Codziennie spotykamy się  z różnego rodzaju szkodami powstałymi w wyniku zalań i podtopień. Nasze zaplecze sprzętowe to ponad 200 urządzeń osuszających i setki innych sprzętów które są nieodzowne podczas osuszania. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie w krótkim czasie przystąpić do większości działań. Dokładamy wszelkich starań, aby usunąć szkody jak najszybciej i jak najlepiej.

Bezgotówkowa forma rozliczenia usługi dla klienta!

Bezgotówkowa forma rozliczenia usługi wykrywania wycieków oraz osuszania jest u nas możliwa! Sprawdź tylko czy  POSIADASZ UBEZPIECZENIE, zadzwoń do nas i dowiedz się jak wygląda procedura bezgotówkowego rozliczenia lokalizacji wycieku. Doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania. Rozliczamy bezgotówkowo na terenie całego kraju.

Nasza współpraca z agentami ubezpieczeniowymi

Dlaczego warto z nami współpracować?

Rozpoczęcie współpracy z naszą firmą ma charakter niezobowiązujący. Działając z nami zyskujesz uznanie swojego klienta, który na pewno wróci i przyprowadzi innych klientów. Rzadko zdarza się, że agent ubezpieczeniowy pomaga swojemu klientowi w sytuacji kiedy ma problem – szkodę. W kontakcie bezpośrednim postaramy się przedstawić istotne korzyści, które pozwolą przekonać Państwa do podjęcia z nami dalszej współpracy.

 

Skontaktuj się z nami – Świat Instalacji dysponuje fachową kadrą i specjalistycznym sprzętem w zakresie usuwania szkód.

Wpółpraca z brokerem i firmą ubezpieczeniową w zakresie awarii

Jeśli potrzebują Państwo niezawodnych fachowców, którzy zlokalizują nieszczelność i ją naprawią, zapraszamy do kontaktu.