Osuszanie budynków

Osuszanie ścian budynku niezbędne jest jeśli podczas zalania pomieszczenia doszło do zawilgocenia murów. Najczęstszą przyczyną powstawania zawilgoceń jest nieszczelna instalacja wodno-kanalizacyjna. Wilgoć w domu wpływa niekorzystnie również na jego mieszkańców. Zawilgocone ściany i cieple powietrze to środowisko sprzyjające powstawaniu grzybów oraz pleśni. Dlatego tak ważne jest jak najszybsze osuszenie budynku po zalaniu. 

osuszamy budynki po wyciekach wody

OSUSZANIE ZALANYCH BUDYNKÓW
ŁÓDŹ I WOJ.ŁODZKIE

Osuszanie budynków metodą relacji podciśnienia i nadciśnienia

Nasza firma zajmuje się osuszanie zalanych mieszkań i domów.  Na filmie poniżej mogą Państwo zapoznać się z techniką, której używamy w realizacji codziennych zleceń. Pracujemy na terenie całej Polski.

Techniki jakie stosujemy podczas osuszania budynków

osuszanie-w-trybie-tloczenia-swiatinstalacji

Osuszanie w trybie tłoczącym

Osuszanie w trybie ssącym

Osuszanie w trybie
ssącym

Osuszanie metodą push-pull

Osuszanie metodą push-pull

Pomagamy w trudnych sytuacjach po zalaniu!

Osuszanie mieszkań

Najczęstszą przyczyna powstawania wilgoci w mieszkaniu jest jego zalanie, na skutek wadliwej instalacji bądź przez sąsiada. W takim przypadku należy jak najszybciej usunąć usterkę i rozpocząć osuszanie, tak aby nie dopuścić do powstawania szkodliwych dla zdrowia grzybów.Osuszanie mieszkania polega na nagrzewaniu go, do wysokiej temperatury. Ma to wpływ na odparowywanie wilgoci, a im szybciej uda się jej pozbyć tym lepiej dla murów i ścian. Osuszanie trwa stosunkowo krótko, jednak trzeba pamiętać o tym, aby monitorować proces, ponieważ wilgoć może pojawić się ponownie. Ważne jest również, aby osuszać nie tylko miejsca awarii, ale także wszystkie ściany i cale mieszkanie. Będziemy mieli wtedy pewność, że z wilgocią pożegnamy się raz na zawsze. 

przeciek24.com
przeciek24.com

Osuszanie domów – jak skutecznie osuszyć dom po zalaniu?

To co możemy zrobić sami, po zalaniu domu, to jak najszybsze pozbycie się wody: prostymi narzędziami takimi jak łopata, wiadro. Następnie należy wynieść meble, dywany, sprzęt i sprawdzić stan podłogi. Wilgoć mogła dostać się do stref izolacji, wtedy odparowanie jej jest bardziej skomplikowane. Zgromadzona pod podłogą wilgoć może tez odkształcać deski i panele. Nasi specjaliści dobierają odpowiednia metodę osuszania w zależności od skutków zalania. 

Osuszanie dachów i tarasów po zalaniu warstwy izolacji

Nie jeden nasz klient przekonał się, że znalezienie wycieku wody to zadanie dla fachowców. Tutaj niestety jest niezbędne doświadczenie, duża wiedza i profesjonalny sprzęt  – który pomaga w szybkim czasie osiągnąć zamierzony efekt. Nasi eksperci  zawsze dokonują wszystkich niezbędnych pomiarów w celu np. prawidłowego osuszeniu dachu czy zalanej warstwy termicznej połaci dachowej. W naszej ofercie osuszania dachów zapewniam odpowiednie urządzenia, i komponenty przystosowane do pracy na otwartych przestrzeniach. Stosujemy specjalistyczne namioty ochronne zabezpieczające otwory techniczne wraz z urządzeniami. Wszelkie projekty monitorujemy 24 godziny na dobę dzięki zdalnym kontrolerom. 

 

przeciek24.com
Świat Instalacji

Osuszanie pomieszczeń

Nasza firma korzysta z nowoczesnych, najwyższej jakości osuszaczy, które są w stanie pomóc osuszyć pomieszczenia krok po kroku. Osuszanie pomieszczeń musi być jednak dobrze rozplanowane, dlatego odpowiadają za to nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu mogą zajmować się realizacją takich zadań na szeroką skalę. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że usługa zostanie przeprowadzona profesjonalnie i nie będzie trzeba decydować się na kolejne osuszanie.

Osuszanie budynków

W naszej firmie znajdziecie Państwo  usługi osuszania budynku po rożnego rodzaju zalaniach czy wyciekach z instalacji. Każdy osuszany przez nas budynek, monitorowany jest system zdalnego sterowania. Co to oznacza dla naszych przyszłych klientów? Przede wszystkim możecie Państwo spokojnie spać nie martwiąc się o swoje mieszkanie czy dom. Każda, chodź najmniejsza nieprawidłowość jest odrazu przesyłana do opiekuna który zajmuje się osuszaniem waszego budynku. Zawsze reagujemy w czasie otrzymania jakiś niepokojących wskazań pomiarowych urządzeń. Mamy możliwość sterowania i korekty ustawień zainstalowanych zestawów osuszających. 

Jeśli macie Państwo jakieś pytania dotyczące osuszania budynku, służymy pomocą!

Osuszanie budynków-Świat Instalacji

Wypompowywanie wody z budynków

Kto chodź raz w życiu przeżył problem z podtopienie ten wie jak trudno wezwać kogoś kto zajmie się wypompowaniem wody w dni świąteczne bądź wolne od pracy. Wyszliśmy na przeciw i w takich momentach nie patrzymy na karki z kalendarza tylko działamy. Wykonujemy usługi wypompowywania wody z zalanych piwnic, mieszkań czy domów. Posiadamy pompy os zróżnicowanych wydajnościach, tak aby zapewnić wydają pracę u naszych klientów. 

tel. alarmowy

509 660 016

Zajmujemy się kompleksowym usuwaniem szkód po zalaniach

Nasza firma wyróżnia się na rynku szybką realizacją zleceń, profesjonalizmem pracowników oraz miłą i kompetentną obsługą. Świadczymy usługi zarówno firmom jak i klientom indywidualnym.

  • osuszanie ścian i podłóg
  • osuszanie wilgoci budowlanej
  • osuszanie dachów i tarasów
  • osuszanie stropodachów
  • osuszanie warstw termicznych budynku
  • osuszanie tynków 
  • osuszanie wylewek
  • osuszanie budynków

Sprawdź jakie jeszcze usługi wykonujemy!

Usługi osuszania budynków - Świat Instalacji

Osuszanie budynków Łódź i woj. łódzkie

Jeśli potrzebują Państwo niezawodnych fachowców, którzy sprawnie wykonają usługę osuszania, zapraszamy do kontaktu.