Osuszanie budynków

Osuszanie ścian budynku  jest niezbędne jeśli w czasie zalania doszło do zawilgocenia murów. Częstą przyczyną zawilgoceń ścian jest uszkodzona bądź nieprawidłowo wykonana instalacja wodno-kanalizacyjna, która powoduje podciąganie kapilarne wilgoci do góry wewnątrz ścian. Aby szybko osuszyć ściany i zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się zawilgocenia, wykonujemy specjalistyczne urządzenia osuszające budynki.

Osuszanie budynków, mieszkań, biurowców , garaży podziemnych 

przeciek24.com
przeciek24.com

Osuszamy firmy, zakłady, fabryki, biura w mieście Łodzi

OSUSZANIE ZALANYCH BUDYNKÓW
ŁÓDŹ I OKOLICE

Osuszanie budynków metodą relacji podciśnienia i nadciśnienia

Nasza firma zajmuje się osuszanie zalanych mieszkań i domów.  Na filmie poniżej mogą Państwo zapoznać się z techniką, której używamy w realizacji codziennych zleceń. Pracujemy na terenie całej Polski.

W jakich sytuacjach możemy pomóc?

Osuszanie mieszkań

Zespół „Świata Instalacji” to zespół ludzi, którzy pomagają swoim Klientom w usuwaniu szkód zalaniowych w mieszkaniach i domach spowodowanych przez wodę w czasie awarii którejś z instalacji. 
Zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem mieszkań oraz usuwaniem wilgoci technologicznej w pomieszczeniach. W odróżnieniu od innych stosujemy metody które są sprawdzone co przekłada się na efektywność osuszania. Stosujemy urządzenia osuszające sprawdzające się swietnie w różnych warunkach technicznych. Jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno małe jak i duże tematy inwestycyjne, gdzie liczy się czas i pieniądze. 

przeciek24.com
przeciek24.com

Osuszanie domów – jak skutecznie osuszyć dom po zalaniu?

 Firma Świat Instalacji działa błyskawicznie po otrzymaniu zgłoszeniadotycząiego osuszania domu ze szkody zalaniowej. Zależy nam na tym aby skala zalania domu przez wyciek była jak najmniejsza i by klient nie doznał zniszczeń na skutek wycieku wody. Osuszanie domu zawsze rozpoczynamy od pomiarów zawilgocenia i doboru odpowiedniego sprzętu osuszającego.Znamy się na swojej robocie! 

Osuszanie dachów i tarasów po zalaniu warstwy izolacji

Nie jeden nasz klient przekonał się, że znalezienie wycieku wody to zadanie dla fachowców. Tutaj niestety jest niezbędne doświadczenie, duża wiedza i profesjonalny sprzęt  – który pomaga w szybkim czasie osiągnąć zamierzony efekt. Nasi eksperci  zawsze dokonują wszystkich niezbędnych pomiarów w celu np. prawidłowego osuszeniu dachu czy zalanej warstwy termicznej połaci dachowej. W naszej ofercie osuszania dachów zapewniam odpowiednie urządzenia, i komponenty przystosowane do pracy na otwartych przestrzeniach. Stosujemy specjalistyczne namioty ochronne zabezpieczające otwory techniczne wraz z urządzeniami. Wszelkie projekty monitorujemy 24 godziny na dobę dzięki zdalnym kontrolerom. 

 

przeciek24.com
Świat Instalacji

Osuszanie pomieszczeń

Nasza firma korzysta z nowoczesnych, najwyższej jakości osuszaczy, które są w stanie pomóc osuszyć pomieszczenia krok po kroku. Osuszanie pomieszczeń musi być jednak dobrze rozplanowane, dlatego odpowiadają za to nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu mogą zajmować się realizacją takich zadań na szeroką skalę. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że usługa zostanie przeprowadzona profesjonalnie i nie będzie trzeba decydować się na kolejne osuszanie.

Osuszanie budynków

W naszej firmie znajdziecie Państwo  usługi osuszania budynku po rożnego rodzaju zalaniach czy wyciekach z instalacji. Każdy osuszany przez nas budynek, monitorowany jest system zdalnego sterowania. Co to oznacza dla naszych przyszłych klientów? Przede wszystkim możecie Państwo spokojnie spać nie martwiąc się o swoje mieszkanie czy dom. Każda, chodź najmniejsza nieprawidłowość jest odrazu przesyłana do opiekuna który zajmuje się osuszaniem waszego budynku. Zawsze reagujemy w czasie otrzymania jakiś niepokojących wskazań pomiarowych urządzeń. Mamy możliwość sterowania i korekty ustawień zainstalowanych zestawów osuszających. 

Jeśli macie Państwo jakieś pytania dotyczące osuszania budynku, służymy pomocą!

Wypompowywanie wody - pogotowie zalaniowe

Kto chodź raz w życiu przeżył problem z podtopienie ten wie jak trudno wezwać kogoś kto zajmie się wypompowaniem wody w dni świąteczne bądź wolne od pracy. Wyszliśmy na przeciw i w takich momentach nie patrzymy na karki z kalendarza tylko działamy. Wykonujemy usługi wypompowywania wody z zalanych piwnic, mieszkań czy domów. Posiadamy pompy os zróżnicowanych wydajnościach, tak aby zapewnić wydają pracę u naszych klientów. 

tel. alarmowy 509 660 016

Zajmujemy się kompleksowym usuwaniem szkód po zalaniach

Nasza firma wyróżnia się na rynku szybką realizacją zleceń, profesjonalizmem pracowników oraz miłą i kompetentną obsługą. Świadczymy usługi zarówno firmom jak i klientom indywidualnym.

  • osuszanie ścian i podłóg
  • osuszanie wilgoci budowlanej
  • osuszanie dachów i tarasów
  • osuszanie stropodachów
  • osuszanie warstw termicznych budynku
  • osuszanie tynków 
  • osuszanie wylewek
  • osuszanie budynków

Sprawdź jakie jeszcze usługi wykonujemy!

przeciek24.com

Osuszanie budynków Łódź

Jeśli potrzebują Państwo niezawodnych fachowców, którzy sprawnie wykonają usługę osuszania, zapraszamy do kontaktu.