Rozwiązujemy problemy ze szkodami wodnym – osuszamy budynki i mieszkania po zalaniu.

Osuszamy firmy, zakłady, fabryki, biura i urzędy w całym kraju.

Osuszamy domy i mieszkania, piwnice i garaże w Łodzi i woj. łódzkim.

Osuszanie Mieszkań

Specjalizujemy się w lokalizacji nieszczelności w instalacjach wodociągowych. Znajdujemy miejsca przecieków. Stosujemy tylko nowoczesne technologie wykrywania nieszczelności. Dysponujemy wszystkimi możliwymi metodami badawczym, jakie oferuje współczesny rozwój techniki. Zajmujemy się również wykrywaniem przecieków w instalacjach sieciach wodociągowych oraz badaniem prowadzącym do lokalizacji miejsc przecieków przyłączy wodociągowych.

Skutecznie wykrywamy przecieki oraz nieszczelności w instalacjach grzewczych. Stosujemy do tego zaawansowany sprzęt pomiarowy, który pozwala na precyzyjne wykrywanie usterek. Naprawimy i uszczelnimy uszkodzone instalacje. Nasze metody lokalizacji nieszczelności instalacji grzewczych są sprawdzone i niezawodne. Nasze doświadczenie i zaangażowanie pozwala naszym klientom zminimalizować straty, czas i nerwy.

Wykonujemy profesjonalne usługi inspekcji oraz diagnostyki kanalizacji. Korzystamy wyłącznie z renomowanych producentów sprzętu i najnowocześniejszych technologii. Zajmujemy się wykrywaniem przecieków, zatorów oraz inspekcją i sprawdzaniem kanalizacji. Pomagamy firmom i klientom indywidualnym.

Zajmujemy się

kompleksowym usuwaniem szkód po zalaniu

Nasza firma wyróżnia się na rynku szybką realizacją zleceń, profesjonalizmem pracowników oraz miłą i kompetentną obsługą. Świadczymy usługi zarówno firmom jak i klientom indywidualnym.

  • osuszanie ścian i podłóg
  • osuszanie wilgoci budowlanej
  • osuszanie dachów i stropodachów
  • osuszanie warstw izolacyjnych
  • osuszanie wylewek
  • wypożyczenie osuszaczy, wentylatorów i nagrzewnic
IMG_4453
IMG_3320

Osuszanie pomieszczeń

Firma korzysta z nowoczesnych, najwyższej jakości osuszaczy, które są w stanie pomóc osuszyć pomieszczenia krok po kroku. Osuszanie pomieszczeń musi być jednak dobrze rozplanowane, dlatego odpowiadają za to nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu mogą zajmować się realizacją takich zadań na szeroką skalę. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że usługa zostanie przeprowadzona profesjonalnie i nie będzie trzeba decydować się na kolejne osuszanie.

Metody osuszania pomieszczeń:

  • osuszanie absorpcyjne,
  • podposadzkowe inaczej nazywane podciśnieniowym,
  • mikrofalowe,
  • kondensacyjne,

Każda z tych metod ma swoje zalety, a specjaliści po zdiagnozowaniu problemu i po rozejrzeniu się po danych pomieszczeniach podejmą ostateczną decyzję, która z tych metod okaże się dla klienta najbardziej odpowiednia.

osuszanie zalanego mieszkania