Oczyszczanie rur

Wykonujemy udrażnianie rur na terenie miasta Łodzi i okolic. Wprowadziliśmy skuteczne rozwiązania, szybkiego czyszczenia odpływów kanalizacji.

renowacja - pionów - kanalizacji

Czyszczenie odpływu wanny i zlewu

Odpływ w umywalce i łazience jest często zatkany różnymi zanieczyszczeniami, w wyniku czego woda bardzo powoli dostaje się do kanalizacji, bądź tamuje całkowicie przepływ. Zazwyczaj, aby rozwiązać problem, należy zdemontować syfon i wyczyścić go ręcznie, jeżeli jednak nie przyniesie to porządnego efektu trzeba wykonać profesjonalne czyszczenie kanalizacji. Pomagamy państwu właśnie w takich sytuacjach gdzie wymagane jest uzycie mechanicznych spiral czyszczących, bądź urządzeń ciśnieniowych. nasze usługi czyszczenia odpływów zlewu wykonujemy na terenie miasta Łodzi i okolicznych miejscowości.

czyszczenie - odpływu - zlewu
udrażnianie - rur - kanalizacji

Udrażnianie rur kanalizacyjnych - gdy woda nie chce spływać

Gdy mamy do czynienia z poważnym zatorem rury kanalizacyjnej , którego nie udało się w warunkach domowych udrożnić , pozostaje zastosowanie urządzeń mechanicznych i ciśnieniowych. Są to sprężyny, żmijki, taśmy przepychające, czy urządzenia które z odpowiednimi akcesoriami czyszczącymi poradzą sobie z zatorem. Naszą firmę tworzą fachowcy wyposażeni w sprzęt najwyższej klasy. Dzięki temu możemy w sposób profesjonalny przywrócić drożność rur kanalizacji. 

Przepychanie kanalizacji - profesjonalnie w woj. łódzkim

Zajmujemy się profesjonalnym przepychaniem rur w instalacjach kanalizacyjnych. Nasza praca polega na szybkiej reakcji, dokonaniu oględzin i przystąpieniu do pracy opierając się na dopasowanych do warunków specjalistycznych urządzeń . Wykorzystujemy urządzenia Picote takie jak Mini Miller. Są  to wysokoobrotowe, mocne maszyny stworzone do czyszczenia, odkamieniania i usuwania korzeni w rurach.

Działamy na terenie całego woj. łódzkiego, nasze usługi hydrauliczne wykonujemy w budynkach użyteczności publicznej, biurowcach, zakładach przemysłowych oraz produkcyjnych. 

udrażnianie - ciśnieniowe - kanalizacji
odtykanie - kanalizacji - łódź

Odtykanie kanalizacji w domach i mieszkaniach

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy szereg metod które pozwalają nam na szybkie odetkanie odpływu. Dajemy sobie radę w sytuacjach, które niejednokrotnie wydają się być beznadziejne przy próbach innych fachowców.

Jednym z podstawowych zadań naszego sprzętu jest dokładne czyszczenie rur, poczynając od żeliwnych poprzez kamionkowe i PCV. Należy pamiętać że każda instalacja z biegiem czasu ulega rozszczelnieniom, pęknięciom czy  deformacją kształtu.W naszej firmie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie aby zdiagnozować i usunąć problem. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Udrażnianie kanalizacji jest jedną z wykonywany usług w naszej firmie. Wykonując przepychania kanalizacji bądź czyszczenia rur na zewnątrz budynku nie ograniczamy się tylko do pojedynczych metod . Wykorzystujemy różne metody czyszczenia odpływów. Zaliczamy do nich udrażnianie mechaniczne sprężynami elektrycznymi

 

  •  

Udrażnianie rur kanalizacyjnych

Firma Świat instalacji szybko i kompleksowo zajmie się udrożnieniem rur kanalizacji w Twoim domu w Łodzi i okolicach  Zapraszamy do kontaktu. Działamy sprawnie i szybko.