Ozonowanie

Ozonowanie firm, biur, urzędów
w całej Polsce.

ozonowanie
Ozonowanie domów, mieszkań, samochodów
w Łodzi i woj. łódzkim.

Ozonowanie pomieszczeń

Ozonowanie pomieszczeń to bardzo dobry wybór, aby oczyścić pomieszczenie z różnego rodzaju zanieczyszczeń. Duża skuteczność usuwania nieprzyjemnych zapachów, w tym stęchlizny, spalenizny. Ozonowanie pomieszczeń pozwala na skuteczną eliminację wszelkich grzybów, grzybni oraz innych form przetrwalnikowych, a także pleśni.

Ozonowanie jest rewelacyjnym sposobem na oczyszczenie pomieszczeń przeznaczonych na przebywanie ludzi, czyli:

  • mieszkalnych,
  • biurowych,
  • technicznych i innych.
obsługujemy spółdzielnie mieszkaniowe

Ozonowanie mieszkania

Ozonowanie mieszkania dotkniętego zanieczyszczeniami z naszą firmą oznacza skuteczność i krótki czas wykonania zlecenia. Ozonowanie mieszkania polecane jest szczególnie po wystąpieniu pożaru, zalania lub powodzi. Proces ten skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy z pomieszczeń.

Ozonowanie mieszkania po remoncie to także dobry pomysł, ponieważ w trakcie jego przebiegu usuwane są zapachy farb, lakierów, które mogą być trujące.

Co to jest ozonowanie?

Ozonowanie to proces, polegający na wdmuchiwaniu do pomieszczenia czystego ozonu, który miesza się z powietrzem. Ozon ma właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze i odorobójcze. W wysokim stężeniu pozwala na pozbycie się bakterii, wirusów z mebli tapicerowanych, dywanów, zasłon. Ozonowanie zapobiega też namnażaniu się alergenów, których ilośc ma wpływ na codzienne funkcjonowanie w przestrzeni mieszkania.

obsługujemy spółdzielnie mieszkaniowe

Co daje ozonowanie?

Dzięku ozonowaniu można pozbyć się:

  • bakterii,
  • wirusów,
  • nieprzyjemnych zapachów,
  • trujących oparów,
  • alergenów,
  • insektów.

Dezynfekcja pomieszczeń

Oferujemy kompleksową i dokładną dezynfekcję pomieszczeń niezależnie od rodzaju ich przeznaczenia.

Działamy w oparciu o specjalistyczny sprzęt uznanych marek, m.in. Trotec, który jest niezawodny oraz posiada szeroki zakres parametrów. 

Dezynfekcja pomieszczeń jest wymagana m.in. w przemyśle spożywczym, na stołówkach oraz w obiektach przeznaczenia medycznego. Należy pamiętać jednak, że pomieszczenia po dezynfekcji nie są w całości jałowe, ale wolne od dużej grupy bakterii i innych zarazków. 

Ozonowanie pomieszczeń cena

Wykonujemy ozonowanie pomieszczeń biurowych, magazynowych, technicznych, inwentarskich na terenie całej Polski. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i odpowiednio wykwalifikowaną kadrę. Działamy skutecznie i sprawnie. Cena usługi ozonowania zależy m.in. od miejsca wykonania zlecenia oraz od powierzchni/kubatury jaka ma być poddana temu procesowi. W celu uzyskania pełnej wyceny, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem. 

Ozonowanie i odgrzybianie - nasze realizacje

Nasze pozostałe usługi

Szybki pomiar wilgotności materiałów bez uszkodzeń. Szybkie zlokalizowanie wilgotności za pomocą trybu wskaźnika. Na podstawie neutralnej skali można ustalić wzrastającą lub malejącą wilgotność. Mierniki wilgotności stosujemy także do stwierdzenia, czy np. warstwa jastrychu czy posadzki gotowa jest do dalszych prac wykończeniowych np. układania podłogi drewnianej.

Zagrzybienie powierzchni ściany lub sufitu oznacza duże zawilgocenie materiału. Należy działać szybko, aby nie doprowadzić do powiększenia się obszaru grzyba. Nasi fachowcy kompleksowo zajmą się usunięciem grzyba oraz jego przyczyną. Wykwalifikowana kadra i specjalistyczny sprzęt to gwarancja skuteczności.

System lokalizacji uzbrojenia podziemnego Easyloc Rx/Tx służy do określania położenia, kierunku przebiegu i głębokości ułożenia rurociągów podziemnych – okablowania i rurociągów. Zestaw lokalizacyjny stosowany jest do wykrywania obecności nieznanych instalacji podziemnych oraz śledzenia trasy przebiegu konkretnych instalacji.

Wykonując czyszczenia rur na zewnątrz budynku nie ograniczamy się tylko do pojedynczych metod . Wykorzystujemy różne metody czyszczenia odpływów. Zaliczamy do nich udrażnianie mechaniczne sprężynami elektrycznymi oraz wysokociśnieniowe płukanie instalacji.

Bezwykopowa renowacja rurociągów jest możliwa dzięki metodzie zwanej natryskiem polimerycznym. Jest to innowacyjna technika, która staję się coraz to popularniejsza. Stosowana głównie w przypadkach, gdy przy eksploatacji odnawianego rurociągu występują problemy z nieszczelnością i wydostawaniem się wody do otoczenia.

Chemiczne uszczelnianie rur wykonujemy przy użyciu specjalnego środka, który krystalizuje po połączeniu z powietrzem. Tą metodą uszczelniamy głównie rury centralnego ogrzewania. Metoda jest skuteczna i bezpieczna. Nie wymaga także dodatkowych prac budowlanych. 

Rozwiązujemy problemy ze szkodami wodnymi – osuszamy budynki i mieszkania h, a także osuszamy nowo – budowane budynki  zwilgoci technologicznej.

Specjalizujemy się w monitoringu – inspekcji TV instalacji kanalizacyjnych przy użyciu profesjonalnych cyfrowych kamer wideo zarówno samojezdnych jak i wpychanych o różnych rodzajach głowic, także obrotowych 

Częstym problem w budynkach jednorodzinnych są niewielkie i trudne do wykrycia nieszczelności instalacji kanalizacyjnych. Następstwem takiej awarii najczęściej jest wydostawanie się nieprzyjemnych zapachów do pomieszczeń. Dzięki zadymiarce kanałowej szybko i skutecznie można wykryć takie miejsca.

Ozonowanie pomieszczeń

Oferujemy kompleksowe ozonowanie wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Skontaktuj się z nami. Zapraszamy.