Usługi hydrauliczne Łódź

Usługi hydrauliczne woj. łódzkie – usługi usuwania awarii hydraulicznych cieknących rur, centralnego ogrzewania i kanalizacji na terenie woj. łódzkiego

wykrywanie - wycieków - wody - łódź

Usługi hydrauliczne

Zajmujemy się namierzaniem i usuwaniem awarii instalacji poprzez badania prowadzące do wskazania miejsc uszkodzeń wewnątrz budynków na instalacji centralnego ogrzewania oraz wody ciepłej i zimnej. Znajdujemy miejsca występowania awarii hydraulicznych. Stosujemy tylko nowoczesne technologie. Jako zakład hydrauliczny naprawiamy usterki hydrauliczne w Łodzi i okolicznych miejscowościach.

uslugi-hydrauliczne-lodz
hydraulik-lodz-uslugi

Usługi hydrauliczne Łódź i woj. łódzkie

Na rynku działamy od 2007 roku. Wdrożyliśmy szereg nowych usług, tak aby wszelkie naprawy hydrauliczne wykonywane były szybko, bez zbędnego kucia i bałaganu. Nasi hydraulicy to osoby z wykształceniem i doświadczeniem. Profesjonaliści, którzy ocenia, doradzą i wykonają wymagane prace na najwyższym poziomie.

Hydraulik Łódź

Usługi hydrauliczne na  na terenie Łodzi to nasza specjalność. Zajmujemy się wykrywaniem przecieków wewnętrznych i zewnętrznych w instalacjach wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Wykonujemy próby szczelności. Wykrywamy nieszczelności tarasów, dachów oraz piwnic. Wykonujemy czyszczenia kanalizacji i renowacje pionów kanalizacyjnych.

wyciek na instalacji centralnego ogrzewania

Naprawy hydrauliczne

Wychodząc na przeciw naszym klientom wprowadziliśmy usługi naprawy awarii hydraulicznych, czyli naprawiamy wycieki z rur, gdy ulegną rozszczelnieniu i budynek ulega zalaniu.

Naprawa hydrauliczna potrafi być bardzo kłopotliwa, gdyż dostępność do przewodów wiąże się najczęściej z długim i kosztownym remontem. Na szczęście obecnie dostępne są nowoczesne technologie, które pozwalają uniknąć prac ziemnych i skuwania całej posadzki czy bruzdowania ścian w celu demontażu i wymiany instalacji wodnej na nową. Nasza firma wykorzystuje innowacyjną metodę polegającą na precyzyjnym ustaleniu miejsca nieszczelnej rury a następnie rozkucie i naprawę we wskazanym miejscu.

Naprawy hydrauliczne - jak pracujemy?

Po wcześniejszej lokalizacji rozkuwamy wskazane miejsce , otwieramy przestrzeń pomiędzy rurą w warstwą otaczającą w celu potwierdzenia skuteczności prac diagnostycznych oraz przygotowujemy instalację do naprawy hydraulicznej. Nie musicie Państwo szukać innej firmy hydraulicznej do naprawy nieszczelnej instalacji po wycieku wody. Zajmiemy się uszkodzoną instalacją, nasi hydraulicy dokonają naprawy i ponownie sprawdzą szczelność instalacji. Wykonujemy przy tym całą dokumentację dla ubezpieczyciela.

renowacja - pionów- kanalizacyjnych

Naprawa awarii hydraulicznych

Naprawa awarii hydraulicznych w łodzi oraz w okolicznych miejscowościach z naszą firmą ciągnie ze sobą szereg zalet:

  • naprawę uszkodzonej rury,
  • brak zbędnych i kosztownych robót budowlanych, wykopów, kucia,
  • szybki czas naprawy po wykryciu uszkodzonej rury,
  • przygotowanie dokumentacji dla ubezpieczyciela w celu zwrotu kosztów za awarię hydrauliczną.

Wykrywanie nieszczelności
w sieciach wodociągowych

Zajmujemy się wykrywaniem przecieków na rurociągach sieci wodociągowych oraz badaniem prowadzącym do lokalizacji miejsc przecieków przyłączy wodociągowych.

Wykonujemy usługi lokalizacji nieszczelności na rurociągach sieci gazowych, zarówno na magistralach, jak i odejściach, czy przyłączach do budynków. Prace wykonujemy z najwyższą starannością i ostrożnością.

Skutecznie wykrywamy przecieki oraz nieszczelności w sieciach ciepłowniczych. Wspieramy się sprawdzonymi metodami i profesjonalnym sprzętem.

Zajmujemy się wykrywaniem przecieków, zatorów oraz inspekcją i sprawdzaniem sieci kanalizacyjnych. Pomagamy firmom i klientom indywidualnym. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie pojawia się nieszczelność sieci kanalizacyjnej.

Specjalizujemy się w lokalizacji nieszczelności w instalacjach wodociągowych i przeciwpożarowych. Znajdujemy miejsca wszelkich przecieków. Stosujemy tylko nowoczesne technologie wykrywania nieszczelności. Dysponujemy wszystkimi możliwymi metodami badawczym, jakie oferuje współczesny rozwój techniki.

Wykrywamy nieszczelności na instalacjach centralnego ogrzewania, także podłogowego. Nasze metody lokalizacji nieszczelności instalacji grzewczych są sprawdzone i niezawodne. Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników pozwala naszym klientom zminimalizować straty. 

Wykrywamy nieszczelności, które występują na instalacji gazowej w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Wykorzystując najnowocześniejsze metody możemy działać szybko i skutecznie. Wykrywamy i naprawiamy wycieki gazu z instalacji. Działamy w sposób bezpieczny dla otoczenia. Jesteśmy doświadczonym zespołem.

Wykonujemy profesjonalne usługi inspekcji oraz diagnostyki kanalizacji. Wykrywamy oraz naprawiamy wszelkie nieszczelności w instalacji rur kanalizacyjnych. Korzystamy wyłącznie ze sprzętu renomowanych producentów i najnowocześniejszych technologii.

Zawilgocenie powstałe na suficie czy górnej części ściany najczęściej świadczy o nieszczelności połaci dachu, ale nie tylko. Przyczyn zalania sufitu może być wiele. Awaria wodociągowa lub kanalizacyjna, zapominalski sąsiad, powódź – zalanie domu, czy mieszkania. Po katastrofie nie pozostaje nic innego, jak osuszyć sufit i mury budynku. Zawilgocenie powstałe na suficie czy górnej części ściany najczęściej świadczy o nieszczelności połaci dachu, ale nie tylko.

Problemem współczesnego budownictwa charakteryzującego się dużymi powierzchniami balkonów czy tarasów jest ich szczelność. Powierzchnie balkonów i tarasów pracują w bardzo trudnych warunkach termicznych. Konieczne jest zatem stosowanie odpowiednich materiałów pokryć oraz klejów. Zlokalizujemy, naprawimy i uszczelnimy przeciek tarasu i balkonu. Zaoszczędzisz tym samym czas i nerwy.

Przyczyn pojawienia się zawilgocenia garaży podziemnych może być wiele. Z reguły są to zaniedbania spowodowane projektem budowlanych, nieprawidłowe wykonawstwo lub inne zaniedbania. Nasi specjaliści dokonają próby szczelności Twojego garażu, namierzą przeciek i skutecznie go usuną.

Nasze pozostałe usługi

Szybki pomiar wilgotności materiałów bez uszkodzeń. Szybkie zlokalizowanie wilgotności za pomocą trybu wskaźnika. Na podstawie neutralnej skali można ustalić wzrastającą lub malejącą wilgotność. Mierniki wilgotności stosujemy także do stwierdzenia, czy np. warstwa jastrychu czy posadzki gotowa jest do dalszych prac wykończeniowych np. układania podłogi drewnianej.

System lokalizacji uzbrojenia podziemnego Easyloc Rx/Tx służy do określania położenia, kierunku przebiegu i głębokości ułożenia rurociągów podziemnych – okablowania i rurociągów. Zestaw lokalizacyjny stosowany jest do wykrywania obecności nieznanych instalacji podziemnych oraz śledzenia trasy przebiegu konkretnych instalacji.

Wykonując czyszczenia rur na zewnątrz budynku nie ograniczamy się tylko do pojedynczych metod . Wykorzystujemy różne metody czyszczenia odpływów. Zaliczamy do nich udrażnianie mechaniczne sprężynami elektrycznymi oraz wysokociśnieniowe płukanie instalacji.

Bezwykopowa renowacja rurociągów jest możliwa dzięki metodzie zwanej natryskiem polimerycznym. Jest to innowacyjna technika, która staję się coraz to popularniejsza. Stosowana głównie w przypadkach, gdy przy eksploatacji odnawianego rurociągu występują problemy z nieszczelnością i wydostawaniem się wody do otoczenia.

Chemiczne uszczelnianie rur wykonujemy przy użyciu specjalnego środka, który krystalizuje po połączeniu z powietrzem. Tą metodą uszczelniamy głównie rury centralnego ogrzewania. Metoda jest skuteczna i bezpieczna. Nie wymaga także dodatkowych prac budowlanych. 

Rozwiązujemy problemy ze szkodami wodnymi – osuszamy budynki i mieszkania h, a także osuszamy nowo – budowane budynki  zwilgoci technologicznej.

Prowadzimy usługi związane z dezynfekcją pomieszczeń np. po zalaniu, czy po pożarze. Stosujemy ozonowanie pomieszczeń specjalnym sprzętem. Ozonowanie i dezynfekcja skutecznie zmniejszają ilośc bakterii, wirusów i alergenów.

Zajmujemy się odgrzybianiem ścian, sufitów i innych elementów konstrukcyjnych w pomieszczeniach. Posiadamy wymagane kwalifikacje i sprzęt. Profesjonalnie odgrzybiamy mieszkania, domy, biura i inne pomieszczenia oraz całe budynki.

Specjalizujemy się w monitoringu – inspekcji TV instalacji kanalizacyjnych przy użyciu profesjonalnych cyfrowych kamer wideo zarówno samojezdnych jak i wpychanych o różnych rodzajach głowic, także obrotowych 

Częstym problem w budynkach jednorodzinnych są niewielkie i trudne do wykrycia nieszczelności instalacji kanalizacyjnych. Następstwem takiej awarii najczęściej jest wydostawanie się nieprzyjemnych zapachów do pomieszczeń. Dzięki zadymiarce kanałowej szybko i skutecznie można wykryć takie miejsca.

Usługi hydrauliczne - usuwanie i naprawa nieszczelnych rur

Nasza firma zajmuje się diagnostyką instalacji hydraulicznych. Na filmie poniżej mogą Państwo zapoznać się z technikami, którymi posługujemy się w realizacji codziennych zleceń. Pracujemy na terenie całej Polski.

Usługi hydrauliczne - metody i techniki uzupełniające

Próby szczelności instalacji kanalizacyjnych wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami. wystawiamy dokumentację z badania szczelności przewodów kanalizacyjnych.

Ocena stanu technicznego kanalizacji

Ocenę stanu technicznego przewodów odpływowych wykonujemy w dużym zakresie średnic.  Nasze urządzenia są przystosowane do sprawdzania kanalizacji w zakresie od 30 do 400 mm.

czyszczenie kanalizacji

Czyszczenie kanalizacji wykonujemy urządzeniami mechanicznymi o zróżnicowanych przewodach  czyszczących. Siłę spirali i akcesoria czyszczące dobieramy do stanu zanieczyszczonej kanalizacji.

Bezgotówkowe rozliczanie
wykrycia nieszczelności z instalacji

Bezgotówkowa forma rozliczenia usługi wykrywania wycieków jest u nas możliwa! Sprawdź tylko czy POSIADASZ UBEZPIECZENIE, zadzwoń do nas i dowiedz się jak wygląda procedura bezgotówkowego rozliczenia lokalizacji wycieku. Doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania. Rozliczamy bezgotówkowo na terenie całego kraju.

Nasze realizacje

Usługi hydrauliczne Łódź

Specjalizujemy się w lokalizacji wycieków na instalacjach wodnych kanalizacyjnych i wodociągowych. Wykonujemy naprawy hydrauliczne uszkodzonych instalacji wewnątrz i na zewnątrz budynków. Usuwamy skutki zalania obiektów poprzez osuszanie budynków. Na rynku polskim jesteśmy od 2007 r. i od tego czasu poszerzamy swoje usługi o nowe działy branży instalacyjnej.