Wykrywanie wycieków w sieciach gazowych

Wykrywamy wycieki gazu
na sieciach gazowych
w całej Polsce

Gazociąg

Gazociąg, czyli sieć gazowa – tym mianem określa się zespół rurociągów pod ciśnieniem, którymi rozprowadzany jest czynnik gazowy. W Polsce gazociągi buduje się na przedmieściach, a czasami nawet na wsiach, gdzie jest to uzasadnione koniecznością i budżetem gminy. Obecnie gaz ziemny to nadal jeden z najpopularniejszych źródeł ogrzewania budynków. W wielu domach zastosowanie mają kotły gazowe na gaz ziemny, do których czynnik jest doprowadzany poprzez sieć gazową oraz przyłącze gazowe. 

gazociag

Sieci gazowe - wyciek gazu

Gaz ziemny to czynnik wybuchowy. Z tego powodu każda nieszczelność rurociągu gazowego i tym samym wyciek gazu to bardzo niebezpieczne zjawisko. Każdą, nawet najdrobniejszą nieszczelność na gazociągu należy bezwzględnie usunąć. Nasza firma wykonuje usługi szybkiej i jak najmniej inwazyjnej lokalizacji przecieków oraz usuwania ich przyczyn tak, aby nie powtórzyły się w przyszłości. 

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania oferty lokalizowania nieszczelności na rurociągach gazowych sieci gazowych.

Wykrywanie nieszczelności sieci gazowych

Firma Świat instalacji szybko i kompleksowo zajmie się zlokalizowaniem miejsca nieszczelności na sieci gazowej w całym kraju. Zapraszamy do kontaktu. Działamy sprawnie i szybko.