Przeciek pod brodzikiem

Przeciek pod brodzikiem Łódź –
nasi fachowcy wykryją
i uszczelnią miejsce wycieku.

Przeciek pod brodzikiem

Przeciek pod brodzikiem to dość skomplikowana awaria. Wiąże się najczęściej z ingerencją w podłogę w okolicy brodzika prysznicowego, co generuje koszty i nerwy związane ze skuwaniem kafli itp.

Nasza firma „Świat Instalacji” to grupa doświadczonych profesjonalistów w branży instalacji sanitarnych. Po zgłoszeniu wystąpienia przecieku pod brodzikiem, nasz fachowiec zjawia się u Klienta w celu dokonania oględzin i wyceny usług. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Przeciek spod brodzika Łódź

Przeciek spod brodzika można zaobserwować w momencie, gdy woda wypływa na zewnątrz. Co może być przyczyną?

  • nieprawidłowe ustawienie brodzika,
  • złe zasilikonowanie – uszczerbki w silikonie,
  • wadliwa budowa np. syfonu,
  • awaria rury wodnej doprowadzająca wodę do prysznica.

Niekiedy okazuje się, że wyciekająca woda spod brodzika oznacza niewielki uszczerbek, który tanio i szybko można naprawić, ale zawsze warto poradzić się fachowo, ponieważ wyciekająca woda mogła wyrządzić np. szkody w posadzce pod brodzikiem wnikając w nią i powodując zawilgocenie posadzki. Warto wówczas podjąć próbę osuszenia tego miejsca, aby w przyszłości uniknąć dodatkowych nieprzyjemności spowodowanych wilgocią.

 

Przeciek brodzika

Przeciek brodzika to oznaka, że coś nieprawidłowego dzieje się z naszą instalacją w domu, czy mieszkaniu. W każdym wypadku należy niezwłocznie odciąć dopływ wody, aby wyciek nie postępował, nie nabierał na sile. Warto także przyjrzeć się otoczeniu brodzika, sprawdzić, czy wszystkie uszczelnienia mają zachowaną ciągłość oraz zwrócenie uwagi na to, z jakiego miejsca wypływa woda.

Przeciek z brodzika

Przeciek z brodzika to jedna z częstszych awarii występujących w łazience. Jest także awarią uciążliwą, gdyż na pewien czas zablokowany jest dostęp do prysznica. Z tego powodu warto szybko działać i jak najbardziej skrócić czas zarówno występowania wycieku, jak i jego naprawy. Im mniejszy wyciek, tym mniej szkód mógł on wyrządzić. Najbardziej niechcianym następstwem przecieku wody z brodzika jest zalanie sąsiada. W takim wypadku niezbędne okazują się zabiegi związane z osuszaniem zalanych pomieszczeń oraz przegród.

 

Przeciek w kabinie prysznicowej

Przeciek w kabinie prysznicowej mimo, że może spowodować znaczne szkody, nie oznacza, że nic nie da się z tym zrobić. Doświadczeni fachowcy poradzą sobie zarówno z detekcją miejsca wystąpienia przecieku, jak i z jego uszczelnieniem oraz likwidacja powstałych poprzez wyciek wody szkód. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – nasi technicy dobiorą jak najmniej inwazyjną technikę pracy tak, aby jak najmniej ingerować w okładziny w łazience. 

Przeciek do kabiny

Przeciek do kabiny może zdarzyć się zarówno w mieszkaniu, jak i w domu, a nawet w budynkach użyteczności publicznej. Kabiny prysznicowe są dostępne np. na basenach oraz w wielu zakładach pracy. Profesjonaliści ze „Świata Instalacji” skutecznie zajmą się wykryciem miejsca wycieku oraz jego zatamowaniem tak, aby nie powtarzał się w przyszłości. Stosujemy najlepszej jakości preparaty do uszczelniania rurociągów oraz wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt wspomagający naszych fachowców w pracy podczas wykrywania nieszczelności .

Przeciek pod brodzikiem Łódź

Wycena usługi zlokalizowania miejsca przecieku pod brodzikiem w Łodzi oraz zabezpieczenia go, czyli wykonania odpowiedniego uszczelnienia jak najmniej inwazyjną metodą jest każdorazowo kalkulowana zależnie od zakresu wykonywanych prac oraz rodzaju zastosowanego sprzętu pomiarowego i detekcyjnego. 

Zapraszamy do kontaktu z nami – odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy i doradzimy. 

Przeciek pod brodzikiem

Jeśli potrzebują Państwo niezawodnych fachowców, którzy zlokalizują nieszczelność i ją naprawią, zapraszamy do kontaktu.