Przeciek pralki Łódź

Przeciek pralki Łódź – wykryjemy miejsce przecieku szybko i profesjonalnie

Przeciek pralki

Przeciek z pralki objawia się zazwyczaj kałużą wody  w obrębie urządzenia. Najlepiej od razu zacząć działać. W przeciwnym wypadku możemy zalać pomieszczenia znajdujące się na niższych kondygnacjach: ściany, sufit, podłogę. Wtedy koszty naprawy szkód znacznie się podwyższą oraz poszerzy się zakres niezbędnych do wykonania prac m.in. o profesjonalne osuszanie zalanych przegród budowlanych.

Nasza firma „Świat Instalacji” to grupa profesjonalistów wyposażonych w wiedzę, doświadczenie i specjalistyczny sprzęt, dzięki którym działamy sprawnie i skutecznie. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu zlokalizowania miejsca przecieku z pralki w Łodzi i okolicach. Nie ma znaczenia to, czy pralka znajduje się w domu, mieszkaniu prywatnym, czy np. w zakładzie przemysłowym lub w innym budynku.

Cieknie z pralki - jak działać?

Cieknie z pralki? Co zrobić? Oto plan:

 • odetnij dopływ wody do urządzenia – zakręć zawór na instalacji wodnej;
 • wysusz podłogę w obrębie urządzenia, aby wyciekająca woda nie spowodowała dodatkowego zalania;
 • zadzwoń po profesjonalistów ze „Świata Instalacji” w Łodzi i okolicach;
 • nasz technik podczas wstępnych oględzin dokona niezbędnych pomiarów oraz dostosuje metodę lokalizacji przecieku z pralki do możliwości. Dodatkowo zadba o to, aby nieszczelność została zlokalizowana w możliwie najmniej inwazyjny sposób;
 • w oparciu o pomiary i zastosowaną metodę wycenimy usługę lokalizacji przecieku z pralki;
 • po akceptacji umowy przystępujemy do prac związanych z wykrywaniem nieszczelności w pralce i jej obrębie;
 • jeśli zachodzi taka potrzeba oferujemy także usługi usuwania powstałych przez wyciekającą wodę szkód, np. osuszanie pomieszczeń, przegród.

Przeciek z pralki Łódź - przyczyny

Przeciek z pralki Łódź – nasi fachowcy zlokalizują miejsce nieszczelności oraz zaoferują uszczelnienie miejsca wystąpienia wycieku, o ile nie jest to spowodowane awarią samego urządzenia. 

Przeciek z pralki może być spowodowany różnymi przyczynami, m.in.:

 • awarią pralki,
 • złym uszczelnieniem podłączenia pralki do instalacji wodnej,
 • nieprawidłowym podłączeniem odpływu pralki do kanalizacji,
 • usterką rurociągu doprowadzającego wodę do pralki.

Przeciek pralki - Łódź i okolice - koszty

Koszty lokalizacji przecieku z pralki na terenie Łodzi i okolic zależne są od wielu czynników, m.in. od dostępności miejsca wycieku, od użytych metod wykrycia przecieku. Z tych powodów każdorazowo nasi specjaliści wyceniają usługi dla naszych Klientów indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu z nami – odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy i doradzimy. 

Cieknąca pralka łódź?
Świat Instalacji!

Jeśli Twoja pralka cieknie, niezwłocznie zwróć się po pomoc do specjalistów z firmy „Świat Instalacji”. Zapraszamy do kontaktu z nami.