• Telefon kontaktowy: 509 66 02 15

  Szukanie Wycieków w Uszkodzonych Instalacji Sanitarnych i Grzewczych

  Szukanie Wycieków w Uszkodzonych Instalacji Sanitarnych i Grzewczych 225 225 Lokalizacja Wycieków Wodnych - Świat Instalacji

  Lokalizacja wycieku z instalacji znajdującej się  w posadzce.

  Spadek ciśnienia w instalacji centralnego ogrzewania lub zwiększone zużycie wody są zazwyczaj pierwszymi objawem i symptonem że z naszą instalacją dzieje się coś niedobrego i najprawdopodobniej mamy wycieków z instalacji wodnej gdzieś w podłodze. Szybkie zlokalizowanie wycieku pozwala na ograniczenie szkód wyrządzonych przez wodę i pozbycie się problemu.
  Badanie termowizyjne w połączeniu z badaniem nasłuchowym szumów oraz metodą gazu śladowego są najskuteczniejszymi nieinwazyjnymi metodami lokalizacji przecieków.

  Należy jednak pamiętać, że nie zawsze widoczne zawilgocenia muszą być skutkiem wycieków z instalacji dlatego też ważna jest rzetelna diagnoza.

  Nasza pomoc może zaoszczędzić Ci sporo czasu i pieniędzy.

  wykrywanie przecieków

  Jak zlokalizować wyciek wody w domu.

  Wstępną lokalizacje miejsca nieszczelności uszkodzenia instalacji  można wykonać na działającym układzie bez potrzeby rozkuwania i zniszczeń w całym budynku. Do lokalizacji w zależności od indywidualnych uwarunkowań, można zastosować cztery poniżej opisane metody.

  Korzystamy z następujących metod:

  Lokalizacja z wykorzystaniem termowizji

  Lokalizacja z wykorzystaniem geofonu

  Lokalizacja z wykorzystaniem pomiaru wilgotności

  Lokalizacja z wykorzystaniem prób ciśnieniowych

  Lokalizacja z wykorzystaniem barwników UV

   

  Nasze badania w zakresie poszukiwania miejsc wycieków z instalacji są uznawane przez  towarzystwa ubezpieczeniowe, a koszt usługi jest przez nich zwracany po przedstawieniu naszych dokumentów.

  Badanie termowizyjne Poznań cena - wilgoć na ścianie Badanie termowizyjne Poznań cena - wilgoć na ścianie w mieszkaniu Badanie termowizyjne Poznań cena - wilgoć na ścianie w domu Badanie termowizyjne Poznań cena - wilgoć na ścianie w kamienicy Badanie termowizyjne Poznań cena - lokalizacja wycieku Badanie termowizyjne Poznań cena - lokalizacja wycieku CO Badanie termowizyjne Poznań cena - lokalizacja wycieku wody Badanie termowizyjne Poznań cena - lokalizacja wycieku z rur