W jaki sposób konserwować piony żeliwne instalacji kanalizacyjnej?

w - jaki - sposób - konserwować - piony - kanalizacji

Nowoczesne metody i techniki konserwacji pionów kanalizacji

w - jaki - sposób - konserwować - piony - kanalizacji

WYKONUJEMY KONSERWACJE PIONÓW KANALIZACJI

Konserwacja instalacji kanalizacyjnej to szereg zabiegów, dzięki którym nie ulegnie ona uszkodzeniu bądź awarii np. wybicie nieczystości z toalet. Niestety większość użytkowników zapomina o konserwacji i przeglądach, o czym przekonuje się w momencie kiedy jest już za późno. W naszej firmie proponujemy usługi konserwacji rur kanalizacyjnych, wykorzystując kilka metod:

  • przeglądy inspekcyjne
  • czyszczenie mechaniczne 
  • czyszczenie ciśnieniowe
  • renowacja i powlekanie żywicami

Do podstawowych metod w skrajnych przypadkach uszkodzeń, polecamy  usługę renowacji pionów żeliwnych.  Jej specyfika polega na odnawianiu od środka instalacji bez konieczności całej wymiany. żywotność takiego zabiegu to ok 25 lat. . Ważne jest, by remont pionów wykonywany był wyłącznie, przez doświadczonych fachowców, i użyciu profesjonalnych urządzeń powlekających. Ze swojej strony zapewniamy, że  prac przeprowadzamy zgonie ze sztuką budowlaną, zachowując wszelakie zasad bezpieczeństwa. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

Konserwować pionów żeliwnych instalacji kanalizacyjnych - Łódź

W jaki sposób konserwować piony żeliwne instalacji kanalizacyjnej?

Aby mieć pewność właściwie wykonanych prac przy konserwacji pionów kanalizacji, należy zlecić takie prace doświadczonym i zawodowo związanym z instalacjami sanitarnymi osobom. Takimi osobami jesteśmy my – Świat Instalacji – zapraszamy do kontaktu.

Czytaj także: