WYCIEKI WODY CZYLI GDZIE UCIEKAJĄ TWOJE PIENIĄDZE

Wycieki to częsty problem instalacjach wodociągowych w przedsiębiorstwach jak i gospodarstwach domowych. Mogą one być niezauważalne przez długie miesiące czy lata. Generują one straty liczone w setkach tysięcy. Skutkami takiego niekontrolowanego wypływu mogą być uszkodzenia infrastruktury podziemnej i podmycie terenu.

LICZBY NIE KŁAMIĄ!

Wyciek,podczas jednej awarii może generować nawet 2,5 m sześciennego wody na godzinę. Średni czas w jakim zaobserwujemy wzrost rachunku to 30 dni. łatwo więc policzyć że koszt jaki poniesiemy to około 18000 tysięcy złotych , przyjmując cenę 10 złotych za metr sześcienny.

Potrafimy państwu pomóc. W krótkim czasie przeprowadzamy działania, dzięki którym wyeliminujemy straty wody i zapewnimy bezpieczeństwo prawidłowego działania instalacji wodociągowej. Zadzwoń i zapytaj o możliwości sprawdzenia instalacji wodociągowej.

 

Czytaj także:

obsługujemy wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie w ramach pogotowia mieszkaniowego
Realizacje

Lokalizacja wycieku wody z instalacji P-POŻ

Diagnozujemy usterkę instalacji P-POŻ Diagnostyczne usługi lokalizacji nieszczelności systemów P-POŻ Mieliśmy przyjemność podjąć się zadania zlokalizowania wycieku instalacji P-poż w jednym z  warszawskich zakładów. Problem:

obsługujemy wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie w ramach pogotowia mieszkaniowego
Realizacje

Uszkodzona izolacja przez kunę

Zlecenie odnalezienia śladów zniszczeń docieplenia poddasza przez gryzonia ! Ciekawe i nietypowe zlecenie zweryfikowanie zniszczeń Zadanie: W celu odzyskania wypłaty odszkodowania z tytlu szkody wyrządzonej